2024-09-21, Piłka nożna

W dziewiątej kolejce trzeciej ligi piłkarze CFB Stilonu zagrali u siebie MKS Kluczbork.

Piłkarze Stilonu rozczarowali na całej linii
Piłkarze Stilonu rozczarowali na całej linii Fot. Bogusław Sacharczuk

Goście przyjechali do Gorzowa po dwóch porażkach w ostatnich spotkaniach, a nasz zespół ostatnio nie grał z rezerwami Śląska Wrocław z powodu zagrożenia powodziowego w stolicy Dolnego Śląska.

Dzisiejsze spotkanie rozstrzygnęło się już w pierwszej połowie, gdyż rywal prowadził już trzema bramkami. Między 25 a 31 minutą stilonowcy stracili trzy gole. Wynik otworzył Damian Wojtyra, który po chwili strzelił drugą bramkę. Szymona Czajora pokonał po raz trzeci natomiast Maksymilian Nowak.

Goście w drugiej połowie nadal byli skuteczni, a dwa gole zdobył znany z boisk ekstraklasy Patryk Tuszyński. Trener Łukasz Maliszewski dokonywał zmian, ale nasza drużyna zdobyła tylko honorową bramkę. Jej autorem w końcowym fragmencie pojedynku był Emil Drozdowicz.

Po tej dotkliwej porażce nasz zespól znajduje się tuż nad strefą spadkową, dokladnie na 15 miejscu z dorobkiem 8 punktów.

W następnej kolejce nasza ekipa zagra na wyjeździe z beniaminkiem Podlesianką Katowice.

CFB STILON GORZÓW - MKS KLUCZBORK 1:5 (0:3)

Bramki: Drozdowicz (84) oraz Wojtyra (25 i 27), Nowak (31),Tuszyński (56 i 61)