Jesteś tutaj » Home » Piłka nożna »
Aureliusza, Natalii, Rudolfa , 27 lipca 2024

Porażka piłkarzy Stilonu na Dolnym Śląsku

2023-04-01, Piłka nożna

Zespół Ślęzy Wrocław pokonał w 22 kolejce trzeciej ligi drużynę Agencji Inwestycyjnej Stilon 3:1.

Gorzowianie wystąpili we Wrocławiu bez kontuzjowanych w ostatnim pojedynku Filipa Karonia oraz Mateusza Kaczora. Wynik dla gospodarzy otworzył już w 6 minucie Przemysław Marcjan, ale gorzowski zespół zdołał jeszcze przed przerwą wyrównać. Bramkarza Ślęzy Wiktora Gasztyka pokonał w 32 minucie precyzyjnym uderzeniem z wolnego Łukasz Kopeć, który tym samym zdobył swoją drugą bramkę w tym sezonie.

W drugiej połowie podopieczni trenera Grzegorza Kowalskiego ponownie wyszli na prowadzenie w 71 minucie. Wtedy to Bartosza Przybysza pokonał pomocnik Mateusz Kluzek. W końcówce zawodnicy trenera Karola Gliwińskiego starali się uzyskać bramkę na wagę remisu, lecz ich ataki nie przyniosły efektu. Gospodarze natomiast w ostatniej minucie przesądzili o wygranej, uzyskując trzeciego gola. Tym razem na listę strzelców wpisał się Vinícius Matheus.

ŚLĘZA WROCŁAW – AGENCJA INWESTYCYJNA STILON GORZÓW 3:1 (1:1)

Bramki: Przemysław Marcjan (6), Mateusz Kluzek (71), Vinícius Matheus (90) oraz Łukasz Kopeć (32)